پیشرفت درتکنولوژی تولید سری پارکت Arta Emboss

سالها پیش وقتی در ایران هیچ پارکت لمینیتی تولید نمیشد. ابتدا پارکت لمینیتهای اروپایی سپس چینی و ترک وارد بازار ایران شد.وقتی پارکت لمینیتهای تولید شده در کشورهای اروپایی مثل کوییک استپ. بالتریو.ایگر و… را با تولیدات چینی مقایسه میکردیم نکنه ای که در ظرافت تولیدات اروپایی جلب نظر میکرد، این بود که برجستگی طرح چوب و گره چوب پارکتهای اروپایی کاملا با تصویر دکوراتیو چوب منطبق بود، این موضوع باعث طبیعی جلوه کردن این محصول میشد،

درحالی که این موضوع در محصولات چینی موجود در بازار صدق نمیکرد وبرجستگی یا ایمباس پارکت لمینیت با کاغذ دکوراتیو به هیچ عنوان مطابقت نداشت گاها تفاوت بالای ده سانتیمترو این موضوع باعث مصنوعی تر بودن محصولات چینی نسبت به اروپایی میشد.

اکنون گروه صنعتی آرتا

با دستیابی به تکنولوژی تولید روز اروپا اقدام به تولید محصول جدیدی تحت عنوان Arta emboss نموده که که شباهت زیادی به محصولات اروپایی دارد. مثل سری دیاموند بالتریو، و… تولید این محصول با دستگاههای کاملا هوشمند صورت میگیرد. وبرجستگی طرح چوب پارکت لمینیت کاملا با طرح چوب کاغذ دکوراتیو مطابقت دارد و این محصول کاملا از نظر بصری و فیزیکی شباهت به چوب طبیعی است.

پارکت لمینیت آرتا سریemboss دارای استاندارد ترددAc5 میباشد

که به عنوان بالاترین سطح مقاومت در برابر سایش در پارکت لمینیتهای موجود در بازار میتوان از آن نام برد. استاندارد دیگری که در این محصول به چشم میخورد E1 یرو یک هست. که اهمیت به سزایی دارد. ما از پارکت لمینیت بیشتر در سطح خانه های مسکونی استفاده میکنیم. محیطی که اعضای خانواده و عزیزان ما بیشترین وقت خود را در آن محیط سپری میکنند، این محصول از نظر سلامت ومیزان فرمالین موجود دارای استاندارد روز اروپا میباشد.

شما برای خرید محصول پارکت لمینیت آرتا سری ایمباس(امبای) emboss از گروه نمادکور نمایندگی رسمی پارکت آرتا(روحی) میتوانید با شماره های ذیل تماس بگیرید واز این محصول باکیفیت بهرمند شوید.

05138471667

05137688045

05137688049

مشهد فلسطین17

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *